Прес-реліз гурту "Діодний Міст"

Гурт «Діодний Міст» утворився восени 2013 року в місті Лохвиця, Полтавської області (Україна). Ідея створення цього колективу народилася після розпаду гурту «Б.У.Г.» («Біль у грудях»), коли його покинув бас-гітарист Юрій Трембач. На деякий час роль вокаліста взяв на себе гітарист і бек-вокаліст гурту – Дмитро Скок. Також до складу «Діодного Мосту» увійшли гітарист Олександр Дробязко і барабанщик Олег Горобець (екс-учасники «Б.У.Г.»). Хлопці відійшли від авторської творчості і переорієнтувалися на виконання відомих метал-каверів.

У червні 2014 року до гурту приєднався Роман [Kefier] Ляшко (eкс-вокаліст сумських альтернативних рок-команд «Platinum» та «Set Me Free»), який на сьогодні є вокалістом, бас-гітаристом і автором пісень. З цього часу «Діоди» починають напрацьовувати свій авторський матеріал. Тексти їх пісень експресивні, вони несуть в собі соціально-політичну тематику, розкривають наболілі питання, дають слухачеві підґрунтя для роздумів про сенс буття і життєві цінності.

Влітку 2015 року до гурту запросили скрипальку Каріну Косенко.

З листопада 2015 року колектив починає роботу над міні-альбомом на студії звукозапису «Chermet Records» в рідному місті. Запис тривав майже півроку. І вже 14 квітня 2016 року в світ виходить перший EP групи – «З відкритими очима». В альбом входять п'ять нових композицій і один бонус-трек, записаний раніше Романом в сольному проекті «Seven Skies In Me». 17 квітня відбулася презентація альбому. Також «Діодний Міст» виступає на різноманітних заходах: фестивалях, акціях і рок-концертах в Полтаві, Лохвиці, Пирятині, Гадячі, Лубнах і Сумах.

Восени 2016 «Діодний Міст» почав роботу над дебютним кліпом «Мости» та записав ще два більш ліричних сингла – «Ти Є» та «Падаю В Небо». 31 грудня 2016 року гурт презентував кліп, що протримався три тижні поспіль на першому щаблі «Інтернет чарту» телеканалу «М1». А також підписав договір про ротацію на телеканалі «НАШЕ MUSIC HD». «Діодний Міст» був гостем програми «Молода Музика» на другому державному радіоканалі «Промінь» та програми «На-Часі Ранок» телеканалу «UA:Суми».

Навесні 2017 до гурту приєдналася клавішниця Людмила Колісник.

Назву колективу – «Діодній Міст» – багато хто вважає досить дивною, але з'явилася вона не випадково! В електротехніці даний елемент служить для перетворення, «випрямлення» струму. Таким чином, музиканти, зібравшись в єдину схему, наче пропускають через себе свої ідеї і переживання, доносячи їх слухачам через свою творчість.

Склад гурту:

Роман [Kefier] Ляшко — бас-гітара, вокал, тексти;
Дмитро Скок — гітара, бек-вокал;
Олександр Дробязко — гітара;
Андрій [Self] Безносохін — барабани, перкусія;
Людмила Колісник — клавіші, плейбеки, бек-вокал;
Людмила Квас — арт-директор.

Офіційний сайт гурту: www.diode.com.ua
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактний телефон: +380 99 644 8874 — Людмила

Сторінки в соціальних мережах: